Obrov tábor 2021

Obrov denný tábor 2021

 

1.deň: Život umelca

Program úvodného dňa bude hlavne zoznamovací a bude zameraný na umenie. Aktivity budú prebiehať v Čutkovskej doline, hlavne v areáli Obrovo. Deti si za asistencie animátorov a pedagógov umeleckého smeru vyrobia vlastné tričko (táborový dres), vyskúšajú rôzne výtvarné techniky a vytvoria spoločné dielo, ktoré bude vystavené v Obrove. Hudobné umenie im priblíži výrobca tradičných ľudových hudobných nástrojov, ktoré si samozrejme deti budú môcť vyskúšať.  

                     

2.deň: Život gazdu

K Liptovu neodmysliteľne patria salaše, farmy a gazdovstvá. Veľa dnešných detí však o živote na takomto gazdovste už vie len z rozprávania starých rodičov. My im na jeden deň doprajeme vyskúšať si život na gazdovstve, vyhnať ovečky na pašu, ale aj nakŕmiť statok. To všetko pod dohľadom miestneho gazdu. A naše gazdiné ich zase naučia pripravovať slovenské národné jedlo, bryndzové halušky. 

3.deň: Život obra Čutka

Príbeh obra Čutka a jeho príbytok už zaujal nejedno dieťa. Veríme, že ani vaše deti nebudú iné a dosýta sa vybláznejú pri hrách a animačných programoch v areáli. Staršie a hlavne odvážnejšie deti zažijú adrenalínovú jazdu na Obrovej žinke a pre všetkých budeme mať pripravený malý vtipný kvíz.

V závere dňa si deti prejdú atraktívnu Obrovu cestu a za ich výdrž budú odmenené dekrétom Spoločenstva obra. 

4.deň: Život špióna

Deti sa prevtelia do role špiónov, ktorých úlohou bude zachrániť mesto Ružomberok. Za pomoci animátorov postupne roozlúštia dielčie úlohy, aby ich misia bola úspešná. Zábavnou formou sa tak dozvedia niečo z histórie Ružomberka, navštívia niekoľko pamiatok, múzeum a galériu Ľ. Fullu.

5.deň: Život športovca                                               

Dňom športových aktivít budú deti sprevádzať nielen animátori, ale aj profesionálny tréner. Deti zažijú rannú rozcvičku a počas dňa sa zabavia pri táborovom tréningu volejbalu, basketbalu, futbalu a florbalu. Ku športu samozrejme patria aj rôzne súťaže a tie zaručene nebudú chýbať. Vyvrcholením programu bude táborová olympiáda aj s ocenením všetkých účastníkov.

A ktovie…možno si ich príde pozrieť aj naozajstný vrcholový športovec 🙂

Cena tábora (kompletný program, vstupné atrakcie): 130€/dieťa

V cene sú zahrnuté vstupy na všetky atrakcie, služby animátorov, inštruktorov a trénera, 5x obed, táborové tričká a ocenenia 

V cene nie je zahrnuté: pitný režim, strava okrem obedov, poistenie detí

Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu programu podľa okolností.

Organizátor dodá pred začiatkom tábora organizačné pokyny.

Organizátor tábora: Liptov Active, s.r.o.